| 3m0nik a întrebat:

am o intrebare va rog cine vrea sa-mi de-a un sfat.Imi place mult de un baiat, insa nu stiu daca si el ma place.As avea o banuiala insa vreau pareri.Il vad numai vinerea din pacate iar atunci cand el ma vede tinta sta cu ochii pe mine, sau cand sta in banca (pentru ca ne intalnim la scoala) se uita pe furis la mine iar cand l-am prins odata mi-a zambit, nu prea vorbeste cu mine insa daca ma vede imi zambeste si se uita numai pe furis si daca ma uit la el se intoarce si se inroseste de odata.Va rog sa ma ajutati am nevoie de pareri.:*:*Multumesc mult:*:*

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Eu zic ca exagerezi cu interpretarea unor gesturi intamplatoare. Lasa vreemea sa treaca, daca intr-adevar ii place de tine va face mai multe gesturi decat un simplu zambet intamplator.

| ÅñdRa a răspuns:

Cu siguranta acel baiat te place, cred ca ar trebui ca tu sa vorbesti cu el pentru ca el pare cam timid. Iati inima in dintihee heesi vorbeste cu el... app sa ne ti la curent cu ce ai rezolvathappymult noroc:*

| marykeira a răspuns:

Cu siguranta baitul te place.parerea mea e ca ar trebui sa intri in vorba cu el, sa discutati, sa va cunoasteti mai bine si cu timpul va prinde curaj si iti va spune ca ii place de tine sau daca este mai timid(cum ai spus) ar trebui sa faci tu primul pas.Comunicarea este cea mai importanta, dupa parerea mea, la inceput.Muuult succes! Sa imi zici ce s-a intamplat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca te place cauta-ma pe idul yna1998