| Fernando123223 a întrebat:

Am o iubita si nu stiu sa sarut! Mie mi-e frica sa nu o fac cu saliva pe langa buze.Sunt foarte stresat.Pe alte site-uri nu gasesc nimic concrect.Va rog frumos sa-mi spuneti daca pot face pe langa buze cu saliva sau nu! Funda cel mai bun raspuns.Din cate am inteles si la sarutul normal se mai lasa putina saliva pe langa buze.Mie de asta imi e cel mai frica de saliva...

3 răspunsuri:
| Anonimus77 a răspuns:

Man fi atent. Inainte sa ma intalnesc cu prima mea iubita,eram super stresat ca si tine, dar eram in acelasi timp stiam ca o sa pot face asta. Este relativ greu pana o saruti, dar este foarte simplu, mai ales daca ea este experimentata. Poti sa ii spui indirect ca te-ai sarutat acum mult timp si nu esti sigur ca o sa o satisfaci pe calea asta din prima, dar imediat vei rezolva si problema asta. Treaba cu saliva este fireasca in peste 20% din cazuri depinde de cat de lung\scurt este sarutul. Eu iti urez bafta!

| Georgi99 a răspuns:

Sarut-o usor si tantru, nu o s-o lasi cu saliva pe langa buze.

| RaduT09 a răspuns:

rolling on the floor) vezi sa nu faci balta pe jos rolling on the floor)