| pryntyz a întrebat:

am o mare, mare problema.De luna trecuta din august am avut probleme cu menstruatia, adica o luna am avut si o luna nu.In luna decembrie nu am avut si nici in ianuarie, tin sa va spun ca am facut test de sarcina si a iesit negativ.Sa fie dereglare hormonala? Sau vreun chist... ceva de genul? Da

Răspuns Câştigător
| ingerdraq a răspuns:

Mai fa un test de sarcina si daca este tot negativ consulta un medic ginecolog. Posibil o dereglare hormonala dar la sfaturi ne pricepem toti dar la tratament, medicamentatie niciunul.

| pryntyz explică (pentru ingerdraq):

Multumesc de raspuns!

1 răspuns: