| дфтф a întrebat:

Bună, am o mare problema. Acum o săptămână am întreținut relații sexuale cu prietenul meu, în timpul actului m-a lovit foarte tare încât nici nu puteam sta în șezut iar durerea se manifesta ca o înjunghiere repetata. M-a ținut așa vreo 5 min,apoi a încetat durerea. Actual sexual a fost neprotejat, așa am ales sa facem demult timp, menstruația mi-a venit iar Problema este următoarea, acum vreo 5-6 zile, am observat un "dâmb ", o umflatura dacă pot zice așa spre abdomenul inferior cam pe unde ar veni uterul și toate cele. M-Am panicat puțin și apoi nu am mai dat importanta dar pe zi ce trece văd ca acea umflatura creste în diametru și iese din ce în ce mai mult în evidenta. Dacă înainte în poziție orizontala vedeam zona rușinoasă acum nu pot. La palpare nu se simte nimic deosebit, e tare. Deci va rog un sfat ceva sau un site unde pot găsi informații!

2 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Fuga la medic! Daca ti-e jena de ginecolog, mergi neaparat la dermatolog!
Nu mai amana, mergi imediat!

| mihai69 a răspuns:

Cel mai bine mergi tu la ginecolog, te va consulta și lămuri în câteva clipe.
Iar dacă e vorba despre ceva ce trebuie tratat / îngrijit, e chiar singurul în măsură să ofere sfaturi, nu vei afla ce ai pățit de pe forumuri!