| pirla a întrebat:

Am o MARE PROBLEMA. Parintii mei s-au certat zilele acestea...si simt ca exista o distanta intre ei. Azi cand am venit de la scoala am intrat pe Youtube...si am vazut ca erau o gramada de recomandari pentru filme porno. M-am uitat la istoric si era o lista cu filme porno si tot felul (intelegeti voi). Toate erau de ieri.exact atunci cand am mers eu la o prietena. Singura persoana care era acasa era. tata. Nu stiu ce sa fac! Imi vine sa plang cand ma gandesc ce a facut. Mereu i-am considerat pe parinti ca fiind maturi si am avut asteptari mult mai mari de la ei. Ce sa fac? Sa ii zic la tata ca stiu la ce s-a uitat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu ai mai mult de 15 ani, de aceea esti si traumatizat de intamplare, ti-ai vazut parintele ca pe un model de urmat si de aceea esto oarecum si dezamagit, CALMEAZA-TE, tatal tau este un om matur, nu a facut ceva iesit din comun. o sa intelegi tu asa intr-o buna zi, cand o sa mai cresti

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Lasa-l in pace care e problema ca se uita la filme PORNO? halele maica sfanta are si el saracul un moment de liniste si relaxare si tu vrei sa strici tot. NU AI NICI UN DREPT SA II CERI SOCOTEALA, el plateste netu, el iti da de camera el iti ofera caldura si-o acoperis deasupra capului.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Oare cum ai gasit tu filme porno pe youtube avand in vedere ca e cenzurat extrem de bine si nu exista astfel de materiale postate acolo

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru suntserios):

Exact.Asta mi-a venit si mie in cap.Cred ca e la caterinca sau cineva dramatizeaza prea rau

| neutrino a răspuns:

Aceste filme sunt pentru oameni maturi, asa cum este si tatal tau.

| pirla explică (pentru neutrino):

Stii cum e sa vezi ca scrie la istoric,, XXX'',,, GAY SEX'' etc?

| neutrino a răspuns (pentru pirla):

Nu te grabi cu asemenea acuze. Daca tot vrei un raspuns, intreaba-te de ce s-a uitat la asemenea filme, singur fiind!

| pirla explică (pentru neutrino):

Habar nu am de ce! Ca daca as fi stiut nu v-as fi intrebat si pe voi...

| Oana92 a răspuns:

Faptul ca s-a uitat la filme porno nu e deloc deplasat sau nefiresc.

Parerea mea e ca nu ar trebui sa te bagi in cearta lor, in niciun caz nu trebuie sa iei partea unuia dintre ei(cel putin sa nu le arati lor asta) si nici nu consider ca e cazul sa il iei la intrebari pe tatal tau pentru ce a facut. In fond nu a inselat-o pe mama ta ci a vizionat filme porno. Tu nu ai facut asta niciodata?

Daca vrei neaparat sa te descarci in fata lor, cheama-i pe amandoi intr-o seara si spune-le ca situatia tensionata te intristeaza si ca ii rogi sa faca ceva in acest sens.

P.S. Pe youtube nu se pot viziona filme porno. Exista chiar si scene de dragoste din filme care sunt cenzurate/pentru care trebuie sa te loghezi. Faptul ca acum le-ai gasit nu inseamna ca pana acum nu s-a mai uitat. Inseamna doar ca pana acum a fost mai atent si a sters istoricul. Si vorbeste frumos cu cei care se deranjeaza sa iti raspunda, ca nu sunt userii vinovati pentru situatia tawinking

| RobertMoon a răspuns:

Înseamnă ca tatăl tău nu e așa isteț incat să folosească modul incognito pentru a se uita la filme porno. Și crede-ma se uita de mult timp la filme porno și are multe fantezii. Tot ce trebuie să faci este să aștepți și să nu vorbești despre asta decât dacă deschide el subiectul sau îl prinzi în fapt.

| Lawliet14 a răspuns:

Pe Youtube nu se pot viziona astfel de lucruri, e ceva virus cred. Poate te faci de ras spunandu-i asta cand poate fi ceva virus. Sau a dat click pe vreun banner, etc...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti garantez ca o face regulat. Uneori de mai multe ori pe zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasă-i pe ei să-și rezolve problemele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps : invata-l sa stearga istoricul!

| Dugalle a răspuns:

Invata-l pe tatal tau de moduc " incognito ".

| DumnezeuTatal a răspuns:

N-ai peste 15 ani, nu?

| Sportfreak a răspuns:

Origin are peste 18 ani are dreptul sa se uite la filme porno, nu inteleg care este problema?

| pirla explică (pentru Sportfreak):

Problema e ca a inceput brusc sa faca asta. De ce doar acum face asta...cand asta nu o sa il mai satisfaca ce o sa faca?