| Ddiu19 a întrebat:

Buna am o relatie cu un tip de 26 de ani iar eu 16. Suntem impreuna de 4 luni am fost la el acasa, i-am cunoscut parinti. Nu stam in acelasi oras, distanta de 3 ore. El a plecat acuma 3 saptamani din tara pentru 2 luni. Asa ca mi-a lasat mi-e leptopul lui. Cand m-am uitat in el la istoric avea numai dinalea de matrimoniale si tot felul de prosti. Nu i-am zis nimic, pentru ca am considerat ca este baiat si pana la urma oricare se uita la asa ceva. Vorbim zilnic, la telefon si pe facebook. Ba chiar ma suna si de 2-3 ori pe zi. Tin la el si el la mine, pentru ca a facut multe pentru mine. Ma dus si acasa de mai multe ori, chiar si daca avea treaba si imi era rau sau ceva venea si ma ducea el acasa. Problema este ca stau si ma gandesc de ce se uita el la asa ceva? Si in plus la matrimoniale. Si acuma 3 zile m-a sunat si se auzea o voce de femeie as aca l-am intrebat cu cine este, mi-a zis ca este cu fratele lui. Nu stiu ce sa mai cred ..Ar fi mai bine sa-i spun tot si sa-i cer explicati?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta se intampla cand pui ochii pe o persoana care nu-ti corespunde. Ala e un frate pentru tine, pe o parte trebuie sa iti fie rusine ca esti cu el. E un petrecaret care umbla cu mai multe mandre.

| Oana92 a răspuns:

Cel mai simplu si mai corect este sa il intrebi. Din moment ce ti-a lasat laptopul si nu a sters istoricul inseamna ca nu are nimic de ascuns, cel putin logica mea asa spune big grin. Vorbeste cu el si lamuriti problema, nu are rost sa te framanti degeabawinking

| Alcyon a răspuns:

Draga mea, tipul tau are 26 de ani! Un baiat normal aflat la varsta asta, si-ar cauta o fata la 20+ de ani, eventual cu casa si serviciu. Si da, suspiciunile tale sunt intemeiate. Probabil ca pe langa tine, tipul mai are inca vreo doua-trei femei. Daca v-ati cunoscut pe internet, sunt sanse mari sa fie cum iti spun. M-am intalnit si eu cu oameni de pe internet si am observat un lucru. 90% se mai vad si cu altele in paralel, pentru ca stii cum e... Exista tot timpul tentatia aceea, de a incerca si alte variante. Tu fiind atat de mica fata de el, pe semne ca nici macar nu te ia prea mult in serios. Se "distreaza" putin cu tine si pe urma, alta la rand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca avea ceva de ascuns nu cred ca iti lasa laptop-ul. Eu zic sa nu il sufoci cu scene de gelozii ca nu este bine. Se va simti controlat si dovezi incriminatorii nu prea ai deocamdata. Mai lasa sa treaca un timp, vezi ce se intampla si daca se mai aduna ceva evenimente care tot asa te duc cu gandul ca ar fi mai "umblaret", atunci poti deschide subiectul.

| Hossam a răspuns:

Nu esti cam mica pentru el? Totusi sunt 10 ani intre voi. Pai, in legatura cu anunturile matrimoniale '' dinalea ''. Presupun ca la asta te-ai referit. Probabil si-a incercat ''norocul'' pe alte site-uri pana sa te cunoasca pe tine... Si a uitat sa stearga istoricul. Sau... poate ii place sa umble cu mai multe fete o data. Nu te grabi! Ai de abia 16 ani. happy

| Carmen_State_1985 a răspuns:

In nici un caz!

Asteapta viitorul...probabil ca te va cere in casatorie, mai stii? happy
Eu as vrea sa cred ca era la magazinul de bijuterii, si de aceea se auzea vocea de femeie.winking

| MosIonRanga a răspuns (pentru Carmen_State_1985):

Te-ai uitat la prea multe filme romantice :*

| Carmen_State_1985 a răspuns (pentru MosIonRanga):

Stiu rolling on the floor rolling on the floor

| Bianca145 a răspuns:

SUnt doua variante
1.Te tine doar asa ca te iubeste si el are fete pentru placere dar ii este frica sa-ti spuna si el te iubeste
2.Casa de piatra.Te-ai prins o sa fii sotielaughing Mai incolo