| Amalia_5467 a întrebat:

am o mare problema. stiu ca nu trebuie sa ma lupt pentru el, pentru ca nu are incredere in mine... dar tin la el foarte mult! am avut relatii intime cu el...si a fost primul baiat din viata mea... dar cu toate astea nu ma crede ca am fost virgina. Ce pot face sa ii dovedesc adevarul?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

E exagerat ce te sfatuiesc eu si poate a trecut mult de atunci, dar de ce nu mergi la ginecolog? Daca nu a trecut mult timp de atunci, iti poate certifica prospata dezvirginare.Si,pe el, ia-l cu tine.Mor cu baietii care pun la indoiala asa ceva, mor!

1 răspuns:
| Lummy a răspuns:

Pai, el ar fi trebiut sa-si dea seama de asta, locul e mult mai ingust decat la o fata care nu mai e virgina. Intreaba-l ce a simtit atunci, la primul contact...nu stiu dac cred ca te simti aiurea tare.succes:*