| StaRmAgiC a întrebat:

Am 20 de ani si inca sunt virgina, acum o luna si cateva zile am cunoscut un baiat la intamplare in metrou.Ne-am atras de la inceput iar acum avem o luna impreuna.Chestia e ca acum imi tot aduce vorba de sex si imi spune ca totusi el e baiat are nevoie si are 23 de ani.
Ma gandesc ca totusi timpul a trecut repede si nimeni nu mai crede ca eu sunt virgina.Ma gandesc sa fie el primul baiat care sa-mi incep viata sexuala si normal nu dupa o luna as mai astepta inca o luna in plus.
Dar mi-e ca poate nu e serios si poate dupa faptul consumat ma va lasa cu buza umflata. El spunandu-mi ca dupa ce se va intampla poate va tine si mai mult la mine.
Il plac si nu stiu ce sa fac ca mi-e frica. Tin sa spun ca am avut numai relatii esuate cel mai mult a fost de doua lunii.
Ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| FloareDeColt_1777 a răspuns:

Cred ca ti-ai raspuns singura la intrebare. astepti doar o confirmare si din partea altora. Nu e nici o crima ca esti virgina. Cand o sa ai deplina incredere intr-un baiat si vei simti ca te iubeste asa cum il iubesti si tu, cred ca totul va veni de la sine.

13 răspunsuri:
| Just4FunHD a răspuns:

Baietii sunt cam nerabdatori de fel. E posibil sa fie unul de treaba si sa se grabeasca insa daca zici ca l-ai cunoscut in metrou, nu vreau sa ma exprim asupra tipului ce abordeaza fete in metrou. Incearca sa comunici mai mult cu el. Vezi daca merita. Apoi cand esti sigura ai grija sa fii cea ce conduce raportul sexual si sa va protejati. Nu astepta barbatul potrivit ca deseori cand il astepti nu prea vine. Gandeste-te doar ca ar putea fi o experienta ce te-ar mai educa in punct de vedere sexual si ai fi mai potrivita pentru ALESUL si nu vei asua cu el dupa doua luni. Ai grija sa se protejeze cand faceti dragoste, si sa fie preludiul mai lung si doar cand simti tu ca esti excitata indeajuns atunci sa incepi actul sexual.

| VodkaCoca a răspuns:

In primul rand te felicit, mai rar sa mai gasesti o fata virgina la 20 de ani, adica nu ca mai rar, foarte rar laughing, in ziua de azi de la 12-13 ani se gandesc la asa ceva si se infige in prima care o apuca laughing, cat despre intrebarea ta, prima data ma pun de partea lui ca baiat la 23 de ani iti dai seama ca nu sta mult dupa asa ceva, dar tu daca ai reusit sa te pastrezi pana la varsta asta de ce sa te arunci in bratele la un baiat cunoscut in metrou dupa o luna? Daca chiar te vrea rezista, si cum faptul ca ti'a zis ca dupa ce o faceti poate va tine si mai mult la tine deja bate la ochi, cum adica poate? Eu zic sa mai astepti sa il cunosti mai bine ca intr'o luna nu cred ca l'ai cunoscut nici macar un sfer stii vorba aia nu cunosti o persoana intr'o viata dapoi intr'o luna. Gandeste'te bine :*

| lays a răspuns:

Complicat! am intalnit fel si fel de situatii.eu de obicei nu credeam in vorbele lor.nu m-am lasat niciodata. tin sa spun ca atunci cand mi-am inceput viata sexuala aveam 20 si ceva, si a fost cu un tip de 24 de ani, dupa 2 luni.inca din prima saptamana m-am simtit foarte atrasa de el, si cu siguranta se intampla si mai repede(in nici o luna credrolling on the floor))daca aveam unde sa facem astalaughing. crede-ma ca ne-am cuplat la misto, insa de-a 2-a zi, daca poti sa crezi deja aveam niste sentimente puternice pentru el. m-am gandit ca daca tot am varsta asta, tipul imi place, de ce nu? nu am stiut care sunt intentiile lui. dar uite ca inca suntem impreuna, ma iubeste foarte mult, locuim de cateva luni amandoi si avem planuri mari.deci,asa a fost sa fie. putea sa plece de a 2-a zi, sa ma lase balta, insa Doamne Doamne mi l-a facut cadoutongue. daca simti ceva pentru el, daca ti se pare ca e serios.nu vad de ce nu ai face astastraight facepune-ti o sngura intrebare:te-ai vedea cu el si peste 5 ani?

p. s: cea mai lunga relatie a mea(in afara de asta)a fost de 1 luna jumatate max 2.deci te intelegtongue

| StaRmAgiC explică:

In ce sens ca nu toti sunt la fel? Fii mai explicit/a.waiting

| StaRmAgiC explică:

Ms mult lays sper sa fii fericita cu el intodeauna:X si sa treceti impreuna peste toatehappy eu.sunt mai ghinionista i-am dat mesaj ca daca macar tine la mine un pic ma va astepta pentru ca totusi e un pas mare pentru mine.Nici nu m-ai m-a cautatsadam ramas singura din noucrying de fapt se pare ca totii baietii vor asta de la mine.

| StaRmAgiC explică:

Si va multumesc tuturos pentru sfaturile care mii le-ati dat:X va uraz multa fericirehappy:*

| pisoias a răspuns:

Mai ai rabdare sa-l cunosti mai bine, si apoi nu pune nevoile lui mai presus de vointa ta daca ai asteptat atat, macar sa nu fie in zadar. Daca te iubeste te intelege daca nu...inseamna ca nu-i greu de inteles sentimentele lui fata de tine.

| Mira8773 a răspuns:

Nu fi prosata! daca baiatul acela cu adevarat te iubeste atunci o sa astepte pana cand va casatoriti. Daca ai mai avut reletii esuate inseama ca ti-ai dai seama ca baieti sunt toti la fel ( nu-s de incredere ) Daca ai ajuns la 20 de ani si inca esti virdina jos palaria " Felicitarei!" facand sex inainte de casatorie inseamna aiti calca cinstea si mandrie in picioare. Gandeste-te si la consecinta, ce o sa zica parinti si prieteni tai? Dar, tu sti cei mai bine! Succes cu dragostea! happy

| criss86 a răspuns:

Buna! eu zic sa nu te arunci cu capul inainte cum se zice. Poate ca il placi, poate ca si el te place dar nu ai de unde sa stii ca dupa ce faceti... dragoste( nu sex happy ) te va lasa. Sfatul meu e sa mai astepti, iar el daca tine la tine o sa te astepte si nu o sa te tot bata la capu sa faceti sex. O avea 23 de ani dar spune-i ca nu moare daca mai asteapta pana o sa fii foarte sigura ca el e persoana potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala.
O duminica faina! :*

| pisikutza20 a răspuns:

Ma gindesc la ceia ce ti-a zis el ca daca vei face sex cu el va tine mai mult la tine, inseamna ca el acum nu tine, am caz concret cu prietena mea, exact asa i-a zis si ei prietenul ei si ce crezi ca au mai continuat mult? delocu, sunt despartiti iar acum ea umbla cu toti baietii ca mi-a zis ca are nevoie de sex ca deja nu mai poate fara asta, nu te grabi viata merge inainte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mu il crede

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am patit la fel si crede-ma ca nusunt toti la fel...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pastreaza ce ai si nu te lasa inselata. Daca te iubeste cu adevarat te va astepta si nu va pune presiuni pe tine.