| Adelin0114 a întrebat:

Bună, am o mica curiozitate, câți dintre voi sunteți pro/contra sexului oral? Făcut de ambele părți gen 69? Eu unul cred ca majoritatea o face dar putini recunosc, voi ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| AdioTPU a răspuns:

Depinde de preferințe. Unii sunt dezgustați la gândul de așa ceva pe când altii sunt dornici să încerce și chiar le place. Consider că astfel de practici ar trebui făcute doar cu partenerul de viață pe care îl cunoști de multa vreme și știi că este curat și nu suferă de boli venerice.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt PRO MAX sex oral

suntserios
| suntserios a răspuns:

Efectiv nu imi pasa ce face majoritatea. Fiecare face ce vrea si cum vrea in pat la el cu partenerul / partenera. Ce sens are sa dezbatem noi aici pe TPU?

| Hammurabi a răspuns:

Ce e aia pro/comtra? laughing
Și să recunoască ce?
Fiecare face ce are chef și ce vrea. Nu trebuie să dea raportul nimănui, pentru că nu e decât treaba lui.

| VoidEternal a răspuns:

Majoritatea ar vrea sa o faca laughing

| ILikeBlackCats a răspuns:

Sunt contra. Părerea mea. Fiecare decide ce vrea sa facă in viata.

| ndrxw22 a răspuns:

100% pro