| ιυвιтα a întrebat:

Ce parere aveti despre sexul oral?
Pro sau Contra?
Eu sunt contra.
Doar de curiozitate
Fara raspunsuri la misto, e doar o curiozitate!
Funda!

7 răspunsuri:
| ιυвιтα explică:

Am uitat sa mentionez un lucru
Noi, facem ora de educatie sexuala si domnul cu care facem ne explica anumite dileme de-ale noastre
Dansul a zis ca sexul oral a fost inventat de homosexuali datorita faptului ca nu aveau alta metoda de a o face
Stiu ca suna caraghios
Curiozitate
Este adevarat acest lucru?

| bogdan72 a răspuns (pentru ιυвιтα):

Mai, chestia asta cu sex oral e o fantezie nativa a barbatilor, toti o au. Daca nu au existat femei indeajuns de daruite este probabil sa fi fost facut intre doi barbati, nu stiu ce sa zic. Nu prea ai cum sa stii, dar sexul oral intre heterosexuali e o pornire mai fireasca (si mult mai des intalnita), decat homosexualitatea.
Acum, din punct de vedere istoric, cred ca prima mentiune referitoare la asa ceva e legata de Sodoma si Gomora, in Vechiul Testament. Acum iti dai seama ca nu e prea explicit, si, oricum, acolo era mai mult o orgie generala.
Cu siguranta ca homosexualii o fac, dar sculpturile de pe templul soarelui din Konark arata doar cupluri de heterosexuali.
http://farm3.static.flickr.com/2262/1905139492_5946cfecbc_o.jpg
Se vede destul de clar ca persoana din dreapta jos are sani prea mari ca sa fie barbat...

| ღℓαυяєТтα a răspuns:

Contra, am auzit si ca din cauza asta poti face cancer la gat. thinking

| Cosmin86 a răspuns:

Pro, in ambele sensuri, adica si baiatul fetei

| Măduuțaa a răspuns:

Am doar un cuvant de zis : CONTRA!

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Baietii vor raspunde "pro".

| Oxilianu a răspuns:

Ca sa te asiguri daca esti PRO sau CONTRA incearca o data.