| OxiiiLineage a întrebat:

Am o mica nelamurire. Prietena mea cea mai spune ca un tip ma place, ca ma " soarbe din priviri ". A vorbit cu ea pe mess si a intrebat-o daca am prieten si multe lucruiri de genul asta. Si asa am ajuns sa fim impreuna Ce sa fac sa fim numai noi 2, insa sa nu ii ignor si pe ceilalti?

4 răspunsuri:
| OxiiiLineage explică:

Uite drautzi eu il cunosc pe el de muult. Tu o cunosti pe Miss Univers? Fara raspunsuri stupide, va rog!

| curios_3782 a răspuns:

Are dreptate Drauzy cred ca esti doar un copilhee hee

| Drauzy a răspuns:

Copii astia laughing cum sa te combine altcineva pe tine cu o anumita persoana... care imi face si mie lipeala cu Miss Univers 2009? dau fundita

| Bya` a răspuns:

Iesi cu el la o plimbare, la un suc,happy
si asa nu iti tradezi prietenii`
Bafta:*
Sa fiti impreuna cat mai multhappy