| Cristi_3033 a întrebat:

Sunt clasa a 7 a, am fost cu multe fete, dar am descoperit o fata mai mica decat mine, clasa a 5 a, dupa care sunt pur si simplu topit.Au intrebat-o mai multi daca vrea sa fie cu mine, Raspunsu' 1 a fost: E prea mare pentru mine, Raspuns 2: NU, Raspuns 4: Nu stiu! Fata se cam uita asa dupa mine si uneori imi zambeste si ma soarbe din priviri, poate ca stie ca o plac si vrea sa isi bata joc de mine, poate ca ma place si ea, DUMNEZEU STIE.Pe MESS nu prea intra, cum sa o intreb daca vrea sa fim impreuna? NU AM TUPEUL SA MA DUC DIRECT LA EA SA O INTREB, NU AM VORBIT DECAT DE VREO 2-3 ORI IN VIATA! AJUTOR, m-a innebunit fata asta!

Răspuns Câştigător
| AmoreSpeciale a răspuns:

Joaca-te putin si ai sa vezi adevarul...cand o sa o mai intalnesti sau o sa fiti in gasca ignoro putin... apoi alta data mai aruncai cate o privire dulce, sau un impuls ceva. dupa mai joaca-te putin cu ignorarea si o sa vezi ce obti daca ei ii place de tine o sa o deranjeze ca o ignori.si ai sa observi prin gesturile ei daca te place sau nu.la sfarsit daca observi ca te place o sa ai mai mult curaj sa te duci sa vb cu ea.bafta cristi, hai ca esti baiat oricum daca ai sa primesti un raspuns negativ din partea ei la voi baieti nu pare o treaba"mai rusinoasa" si pana la urma FI BARBAT ia situatia in piept. sper sa aud de bine de voi:*

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Raspunsu` 3 unde e? laughing Iti e greu sa intrebi o pustoaica de 11 ani daca vrea sa fie cu tine? Unde e tupeu` din ziua de azi? Doamne! Du-te la ea si intreab-o daca vrea sa fie cu tine. Nu o sa te manance si nici nu o sa te omoarea. Asa vei sti si tu ce gandeste ea. rolling eyes

| Elisa a răspuns:

Acordai mai mult atentie. Dupaia o sa te bage ea in seama si o sa prinzi tupeu. Bafta.

fundita?

| KissSummer a răspuns:

laughing copii

| OnnySky a răspuns:

Esti indragostit dragut nu prea vad baieti ca tine big grin...nu stiu poate ca ia asteapta ca tu sa o intrebi. Sau poate ca tu chiar esti mai mare decat ia.dar sa stii iubirea nu are limite asa ca iti doresc succes :*love struckwinking

| buburuza_1564 a răspuns:

La virsta asta e timida ) poate chiar te place dar nu are curaj sa recunoasca ) sau poate e la prima ei propunere si nu stie cum sa reactioneze :p oricum tu insista.si fa-ti curaj si zii chiar tu //fiindca va avea mai mult efect.iti spun supa propria mea experienta big grin

| Marian619 a răspuns:

Incearca sa stai mai mult pe langa ea sa te observe si pune pe cineva sai spuna co placi...dar fara caea sa stie ca tu iai spus