| CPR a întrebat:

Bună, am o mica problema, amuzanta ar spune unii. În ultima vreme primesc anumite reproșuri de la prietena mea cum ca nu as fi destul de sălbatic în pat, acest lucru mi se pare puțin ciudat deoarece nu am primit reclamații de la fostele, și din experienta știu ca fetele prefera ceva romantic.
Întrebarea mea este, fetelor cum va place sa fie partenerul în pat romantic și finuț sau sălbatic și brutal sau poate o combinație intre cele doua?

PS: Întrebarea este adresata în special fetelor dar sunt binevenite și părerile baietilor.

Răspuns Câştigător
| andreyaelena a răspuns:

Atunci asta ar trebui sa faci. Dupa un timp in relatie ai nevoie de lucruri noi, altfel te plictisesti, te plafonezi. Avem nevoie de baieti siguri pe ei, protectoti tandri dar si invetivi, indrazneti si salbatici. Lucrurl asta ne excita foarte mult.

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista doua fete la fel. Sunt femei care prefera sexul timid, pe intuneric, sunt femei care prefera sexul in public. Sunt femei care prefera sexul romantic, altele care il prefera salbatic. Asta ca norma generala. Fiindca in functie de moment fiecare femeie are preferinte diferite. Sunt clipe cand o femeia vrea romantism si altele in care vrea sa i se vorbeasca murdar si sa faca sex salbatic. Important este ca tu sa fii atent si sa simti nevoile ei, asa cum si ea trebuie sa fie atenta la nevoile tale. Si sa nu va repetati.

| mihai69 a răspuns:

Ce e ciudat aici este doar faptul că spui că ai experiență, când de fapt tu ai avut doar EXPERIENȚE. Și nici alea prea multe.
Până la experiență, mai trebuie să curgă ceva apă pe Dunăre. Și tu să te mai maturizezi.
Și da, e amuzant când partenera îți spune clar ce vrea să faci și ce așteaptă de la tine, iar tu în loc să o satisfaci, pui întrebări pe forumuri. Asta spune tot despre „experiența" ta.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ti-a spus ca nu esti prea salbatic cu ea in pat, incearca si svhimba-ti compotamentul. Asa sunt fetele, unele vor salbatici in pat, altele vor baieti linistiti in pat.

| CuriousStuff a răspuns:

Daca ai impresia ca tuturor fetelor le place acelasi tip de baiat...
Gusturile difera, iar prietena ta deja ti-a dat de inteles ce gusturi are ea. Nu vad rostul intrebarii.

| FluturasulVesel a răspuns:

Pai daca fata ti-a zis ca esti prea bland inseamna ca vrea sa fi mai salbatic! Incearca sa fi mai brutal si vezi ce va zice sau face! Daca vrei sa afli cum vrea ea sa petreaca noaptea intreab-o! Pe urma vei sti cum sa fi!