| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o mica problema.Eu mai merg acasă la iubitul meu, nu am făcut nimic, niciodată... Menționez ca sunt virgina')
Mereu când ne punem în pat, stam ce stam apoi începem sa ne sarutam, sa ne atingem cam peste tot dar inca n-am ajuns în punctul ala. De exemplu acum doua seri am fost la el am făcut aceleași lucruri însă tot vedea ca nu vreau actul în sine și ca îl las asa 'neterminat' apoi devine deodată rece și distant fata de mine... din ce cauza? Stiu ca băieții rezista foarte greu la chestiile astea și știu și ceva de genul cu 'blue balls.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iil frustreaza si pe el chestiile astea. Asta nu inseamna ca trebuie sa faci ceva in plus decat esti confortabila

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai avea bun simt, nu te-ai mai duce la baiat sa-l exciti si sa-l abandonezi asa, ca-i dureros pentru el.
Iesi afara, plimbati-va, fii cu bun simt si evita sa-ti bati joc de el!

| VoidEternal a răspuns:

"deodată rece și distant fata de mine... din ce cauza? știu ca băieții rezista foarte greu la chestiile astea"

Well, da. E dureros. Fizic dureros.

| Sistemulxxl a răspuns:

Te joci cu focul.Altul te incaleca de nu te vedeai. Te facea femeie in 3 secunde de plecai acasa cracanata.

| Kren a răspuns:

Îți place să te joci cu focul. Ai noroc cu el că pare echibrat și nu trece la extreme.
Pe de altă parte cel mai probabil ești minoră. Părinții tăi știu ce faci? Ți se pare ok să te joci de-a sexul la vârsta ta? Poate dai de un dement care te violează și dup-aia plângi pe-aici că te-a lăsat gravidă.

| jhonnybravo69 a răspuns:

Pai, l-ai frustrat sexual, ori il termini pe el ori relatia

| Miina97 a răspuns:

Tu nu pleci un pic uda acasă? rolling on the floor