| Adi02107 a întrebat:

Buna, am o mica problema si as avea nevoie de niste sfaturi, deci sa incep asa, eu locuiesc intr-o comuna si cunosc o persoana(consateana cu mine) la vreo 35-40 de ani, o femeie foarte glumeata si cu un simt dezvoltat al umorului si am inceput sa vorbim pe Facebook, mai faceam caterinca mai cate o gluma ceva pentru ca amandoi ne aveam in comun umorul asta(sa ii spunem asa)... vorbind asa cu ea mai in gluma mai in serios i-am propus odata sa facem sex si ea m-a aprobat spunandu-mi ca asta o sa fie cadoul meu cand o sa fac 18 ani(fac peste cateva luni)... bun pana aici e bine, pot sa zic ca treaba e posibila, dar aici am nevoie de voi, eu am un penis cam mic(aproape 12 cm in stare erecta si sunt si virgin). Vreau sa imi dati niste sfaturi ce sa fac ca sa o satisfac sau sa imi spuneti ce sa fac pentru ca chiar as vrea sa o fac cu femeia asta doar ca mi-e jena sa nu ma ia in ras sau sa nu reusesc sa fac ceva cum trebuie. Va rog ajutati-ma, dau funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca accepta propunerea ta, in mod aproape sigur ea stie ca exista posibilitatea sa devina ''profesoara de sex'' si va fi nevoita sa te indrume si ajute sa duci treaba la bun sfarsit. Femeia poate sa devina perfect satisfacuta folosind numai degetele, buzele si limba, fara sa fie folosit penisul. Cum se intampla concret in cazul lesbienelor. Bafta.

| Adi02107 explică (pentru corbulalbrosu):

Poti sa imi dai niste sfaturi cum sa o fac ca sa fie mai satisfacuta, si sa nu imi fie jena ca dupa act sa ii mai scriu sau sa ii mai propun chestii de genu?

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Are 40 de ani, tu ai aproape 18 și clar știe ca ești virgin. Dacă face sex cu tine, stai liniștit ca știe la ce sa se aștepte.

| Adi02107 explică:

Frate, vad ca tu esti mai cu experienta, te rog da-mi niste sfaturi ce sa ii fac ca sa se simta bine si sa nu imi fie jena, mentionez ca are si familie si vrea ceva nou pe o durata scurta, mai pe scurt vrea doar o aventura si crede-ma ca mor dupa corpul ei

| Adi02107 explică:

Frate, multumesc si chiar iti sunt recunoscator pentru ca ai fost mai direct cu mine, Facebook-ul crede-ma ca nu pot sa ti-l dau pentru ca e ceva confidential si ea are familie acasa, eventual daca poti sa imi trimiti in privat nr tau, iti trimit conversatii si poze pe wapp