| anonim_4396 a întrebat:

SalutTPU! scuzati dar chiar am nevoie de un raspuns.Eu sunt fata de la,, avatarul TPU,,. intrebarea mea este urmatoare: voua v-ar placea sa fiti cu o fata asa:f glumeata, deloc suparacioasa adica ff greu, cu simtul umorului f dezvoltat, inteligenta, imi place sa invat, si multe altele.cred ca vas plictisi daca asi scrie totul despre mine.ca defect:sunt dezordonata.astept raspunsuri.Va multumesc!

2 răspunsuri:
| PeAripiDeVant a răspuns:

Hey,girl.Daca esti atat de inteligenta si iti place sa inveti, de ce nu scrii corect? Iti place sa fii in trend cu lumea si sa pocesti limba romana? Nu pot spune ca mi-ar place sa fiu intr-un fel, pentru ca as abera.Imi place sa fiu eu.Imi iubesc caracterul perfect, dar plin de imperfectiune.Si inca ceva,sunt de parere ca cei care-si doresc foarte mult sa fie ca altii sunt lipsiti de originalitate, creativitate; nu le place sa fie diferiti, sa aiba un stil numai al lor.Bye,bye.

| Pisiiii a răspuns:

Alt defect: prea multe calitati