| biancaaaaaaaaaaaa a întrebat:

am o nedumerire am facut azi un test de sarcina sure chek si a iesit negativ am facut deoarece imi intarziase menstruatia vreo 5-6 zile eu neavand un ciclu regulat deci tesutul al iesit negativ si tot tipul am folosit prezervativ acesta nu sa spar si nu a iesit nimic din el de fiecare data cand am terminat actul sexual prietenul meu s-a uitat sa nu cumva sa fi iesit si na iesit nimic credeti ca mai esti o posibilitate sa fiu insaricnata sau sunt doar eu prea stresata pe acest lucru mai mentionez ca in ultimul timp am fost fooarte stresata credeti ca si din acea cauza imi intarzie ciclul si as vrea sa va mai intreb ceva maine imi fac analize normale la sange si urina este posibil ca sa fie depistata vreo sarcina multumesc mult celor care imi raspunt :*:*

Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

In primul rand...nu poti fi insarcinata daca e chiar asa cum ai scris tu, ca te-ai protejat bla bla. din cauza stresului intarzie menstra.eu patesc asta ff des. deci calmeaza-te si nu te gandi la ce e mai rau ca nu esti insarcinata. dar pentru siguranta ta fa un test de sarcina. si in leg cu analizele...da iti iese sarcina daca o ai bineinteles. mult noroc!

4 răspunsuri:
| ynna93 a răspuns:

E si de la stres si de la probleme.asa ca mai calmeaza`te.sincer si eu ma ingrijorez.am o frica asa.dar daca stiu ca nu s`a intamplat nimic ma linistesc.si daca iese sarcina la urina nu stiu sa-ti zic.:-s

| Puffy1721 a răspuns:

Nu cred ca este o problema doar pentru 5-6 zilehappy...mie o luna nu mi-a venit deloc (si sunt inca virgina)hee hee

| TRN a răspuns:

Pai oricum daca a iesit negativ inseamna ca nu ai nimic. esti tu prea stresata

| Alecsa11 a răspuns:

Testul de sarcina se face dupa 2 saptamani de la ziua in care trebuia sa iti vina. Dar oricum nu cred ca ai sanse sa fii insarcinata, mai ales ca zici ca nu ai ciclul regulat. Linisteste-te si o sa vezi ca o sa iti vina.