| anonim_4396 a întrebat:

exista vreo posibilitate sa fiu insarcinta chiar daca am facut testul de sarcina (numit Sure check- este bun? ) dupa aproximativ 20 zile si a iesit negativ (desi imediat dupa actul sexual dupa vreo 3 zile mi-a venit ciclul)? intreb deoarece am unele simptome corespunzatoare sarcinii.

1 răspuns:
| Boddy47 a răspuns:

Simptome cum ar fi? Eu cred ca e doar o paranoia. Mai ales ca ai facut si testul de sarcina care este bun. Si dupa 14 zile da raspunsuri cu acuratete mare.95%. Pentru 100% Mergi la ginecolog. Se spune ca femeia este infertila cu 5 zile inainte de menstruatie si 5 zile dupa. Se numeste metoda calendarului.