| laAAal a întrebat:

am o nelamurire(am 16 ani). am mai postat intrebarea asta dar nu mi s. a prea raspuns. este un tip care de fiecare data cand ma vede ma saluta chiar si de la departare. imi zambeste si uneori se uita mai lung la mine iar diferenta intre intre noi e de 6ani[deci are 22 nu 10laughing]. el este un gen mai vagabont. intrebarea e. ma place sau urmareste altceva? funda garantathee hee

Răspuns Câştigător
| OanaSimpluu a răspuns:

Poate chiar te place thinking n-ai de unde sa stii daca nu vorbesti cu elbatting eyelashes! baga-l in seama... intra in discutie cu el... conversatia vine de la sine. si poate asa arata si el ce interes are fata de tine! happy sper ca te-am ajutat! :*

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate te admiră. Nu se comportă urât, nu te jignește, etc.
Pa, pa.

| anka89 a răspuns:

Fetelor nu va mai amagiti doar pentru ca se uita la voi nu stiu cum. Diferente de varsta nu e mare, ba chiar ii buna pentru tine, zic eu.Acum daca urmareste ceva sau nu asta o sao vezi doar tu.Mai asteapta poate iti spune ceva sa iti dai seama, dar daca e cam vagabont nu prea iti fa de lucru, mai ales ca lumea ii plina de asa ceva.Ai grija! si daca ma gandesc poate sa u vrea nimic de la tine doar te saluta sau stiu eu.Nu iti fa sperante degeaba!

| EuTeIubesc a răspuns:

Are 10 sau 22 de ani?laughing)

| PisyRock a răspuns:

Sincer, asta ar trebui sa vezi daca te place. Daca o face asa incontinuu, inseamna ca te place, dar daca la un moment dat se va plictisi, inseamna ca a vrut sa iti faca rau. Oricum, daca te place, nu incerca sa fii cu el deoarece poti suferi. Si eu am avut acest gen de relatie la care diferenta dintre noi sa fie 6 ani si nu a mers. Sper sa iti fiu de ajutor.

| LauraFlorentina12 a răspuns:

O poate face la misto sau te place nu cred ca vrea alveva ca e cam mic sa se gandeasca la asa ceva nu crezi? Succes oricum!

| BăiatInteligent a răspuns:

Mai degraba ambele variante).in orice caz nu va fi corect sa simti ceva simpatii catre el(mai ales ca are 22 de ani si e cam vagabont).

| laAAal explică:

| andreeadragutza22 a răspuns:

Nustiu incearca sa il citesti putin stai de vorba cu el o convorbire ca intre doi amici si intreaba-l cei place... chestii mai interesante si singura trebuie sa-ti dai seama ce felde persoaan e el! funda?