| PaulMPIC a întrebat:

cum ar trebuie sa incep discutia cu o fata ea ma place zambeste cand ma vede, ma saluta...raspuns please!

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Rapunde-i in primul rand la salut, apoi o poti invita la un suc.

| SkyPilot a răspuns:

Propune-i sa o conduci acasa dupa ore. Invit-o pe afara si cand va intalniti ofera-i o floare. Sau pur si simplu te duci la ea si o intrebi "ce mai faci?" "cum a fost ziua ta azi?" si veezi de ce te poti agata sa continui discutia.

| grab a răspuns:

Buna, ce mai faci, unde mergi, pot sa te insotesc? Ce mai e pe la scoala, ce faci in weekend? ai vrea sa mergi cu mine la film-fac cinste-? vrei sa vorbim si pe FB?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta vine din instinctul tau masculin ''a stii cum sa procedezi''.

| Crs_Robert_2000 a răspuns:

Pai simplu - Ai 3 lei sa imi dai pana maine?
Fara gluma, nu e mai bine sa ii zici un "Buna", un "Hei"? daca ai alte idei, foloseste-le.