| mădă_8415 a întrebat:

Am o nelamurire, am fost la ginecolog pentru citirea analizelor iar aceasta mi-a recomandat crema Lomexin. Am cumparat-o insa nu este niciun aplicator înăuntru, se poate folosi si fara aplicator? Acum sunt plecata din tara si nu stiu de unde as putea sa cumpar unul. astept raspuns, multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poti sa folosesti manusi de unica folosinta sau in cel mai rau caz te speli pe maini (bine, bine) cu mult sapun, inainte si dupa aplicare.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu inteleg despre ce aplicator poate fi vorba deoarece crema Lomexin se aplica direct pe piele si se maseaza usor pana patrunde complet in piele. Crema se aplica de 1-2 ori pe zi sau dupa sfatul primit de la medicul care ti l-a prescris. Aplicarea cremei se va face dupa ce s-a efectuat spalarea si uscarea partii lezate. Tratamentul se aplica cu regularitate pana la disparitia completa a leziunilor. Multa sanatate.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Merge si asa, da-i numa acolo!