| helen24 a întrebat:

. am nevoie de ajutorul vostru fetelor

Am ceva ani de cand sunt plecata din tara, acum cateva luni ginecologul meu mi-a recomandat sa iau yasmin, acum am sa ma intorc in tara si sincer nu stiu daca exista si la noi aceleasi anticonceptionale sa le cumpar sau sa ma duc la ginecolog si in tara?
Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| meGiorgiana a răspuns:

Exista si la noi in farmacii. o prietena de`a mea ia de vreo 3 ani anticonceptionalele astea happy

| helen24 explică (pentru meGiorgiana):

Multumesc frumos :* pentru ajutor... acum sunt mai linistita happy

| meGiorgiana a răspuns (pentru helen24):

Cu placere :*