| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o nelamurire.Deci penisul meu in erectie masoara 13cm dar daca de ex imi pun 2 degete de unde incepe penisul,si penisul sa fie intre cele 2, si imping inspre mine penisul masoara 16cm.Pana la urma care e marimea dintre cele 2, cand voi face sex ma gandesc ca nu o sa fiu tot timpul cu degetele acolo.Si grosimea e de 3 cm.Mentionez ca sunt gras, o fi de la asta?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Păi pune mâna și slăbește și o să vezi cum îți crește de la 13 la 16.
Fără degete. laughing

| Randomuser2000 a răspuns:

Da, obezule

| Username7388383839 a răspuns (pentru Randomuser2000):

Oi fi eu obez, dar mai bine obez decat sa am fata ta

| Username7388383839 a răspuns:

Si mai inca ceva, e normal sa ma excit mai tare cand am penisul de 16