| mariusandrei2013 a întrebat:

Bună seara TPU! am și eu o problema. nu este grava dar ma sâcâie pe creier. Am 15 ani, aproape 16 și am o problema cu penisullaughing. în erecție măsoară 13cm. nu sufăr de asta ca nu prea ma interesează mărimea deoarece nu-mi incep viata sexuala de acum. vreau sa știu răspunsul la câteva întrebări
1. Pana la câți ani crește? sau rămâne la mărimea asta toată viata? deoarece am unii prieteni de vârstă mea și o au de 16. pun aceasta întrebare de curiozitate.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Dezvoltarea penisului se termina in jurul varstei de 16-17 ani, Dupa acesta varsta marimea ramane definitiva pana spre varsta de 65-70 de ani, dupa care in unele cazuri se poate produce procesul de regresie, intrarea intr-o usoara scadere a lungimii. Sanatate!

4 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Pana in jurul varstei de 19 ani va creste.

| LoredanaS19 a răspuns:

Va mai creste, ai doar 15 ani, te vei mai maturiza mult stai liniștit

| mariusandrei2013 explică (pentru LoredanaS19):

și încă o întrebare. nu prea ma masturbez des. doar când simt nevoia. afectează cu ceva?

| LoredanaS19 a răspuns (pentru mariusandrei2013):

Nu afectează cu absolut nimic happy