| MisteriousGirl15 a întrebat:

am o nelamurire. Nu stiu ce sa mai cred. Am intrat la liceu si am un coleg nou de clasa care are prietena. Nu stiu de ce, dar am impresia ca ma place. E partenerul meu la balul bobocilor. Azi, mi-a cerut id-ul de mess, am vorbit aproape 3 ore. Mi-a spus ca pe mess sunt mult mai de treaba decat in realitate, mi-a povestit despre scoala unde a fost el, si mai multe lucruri si a spus ca doar eu si "Daiana" il cunoastem asa cum e el de fapt (Daiana fiind prietena lui). M-a intrebat ce parere am despre el, iar apoi mi-a spus ca el crede ca eu sunt de treaba si asa mai nebuna, ca el. Mi-a spus ca demult nu a mai vorbit cu cineva atat de mult pe mess si inainte sa iasa mi-a trimis asta :*. Mentionez ca atunci cand vorbim fata in fata e putin mai retras. Ce sa cred? Ma place, chiar daca are prietena?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Ca sa stea trei ore de vorba cu tine,normal ca te place!
Ca sa mai si declare ca doar tu si prietena lui il cunoasteti cum e cu adevarat,inseamna ca te place mult mai mult decat indraznesti tu sa speri!
Un baiat nu-si deschide sufletul nici usor si nici oricui!
Ai grija ce faci, pentru ca el are prietena si oricat ti-ar place tie nu te poti amesteca.
Daca te place, mai intai sa-si incheie relatia pe care o are!
Mult noroc!

1 răspuns:
| MisteriousGirl15 explică:

rolling on the floor Nu are cum sa afle, nu are internet laughing