| Denis_1354 a întrebat:

Is clasa a 9 si imi place de o fata din alta clasa...adica ii draguta si m-am bagat in seama cu ea etc, am vorbit pe mes, la repetiti tot ma dadeam la ea si din astea si in wekend merg la cel mai bun prieten al meu la majoratu lui si vine o fosta iubita si ea la majoratul lui, ei se inteleg foarte bine dar el are prietena si vreau sa-i fac in ciuda( nu ca ar merita dar nah) ei.As vrea so invit pe fata aia de care am vorbit la inceput sa fie partenera mea. Diseara o sa vorbesc cu un coleg care o fost partenerul ei la miss si mister de la balul bobocilor sa o intrebe ce parare are despre mine. ii bine cum procedez? si sa o invit sa fie partenera mea la majorat? sau sa o invit vineri la un suc dupa scoala? sau nu stiu dati-mi ideibig grin mersi

3 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

E bine, dar colegul tau sa nu o intrebe mai mult, doar atat : ce parere are despre tine, desi cred ca va ocoli raspunsul sau s-ar putea sa minta happy oricum cel mai bine e sa o inviti la un suc, mai vorbiti si apoi sa o inviti sa iti fie partenera la majorat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu risti nu castigi... mult noroc. in caz de ceva fol protectie (boooored)

| Ionika_8664 a răspuns:

Pai tu trebuie sa vorbesti cu ea daca vrea sa-ti fie partenera. Nu colegul.winking. daca ai numarul ei de telefon sun-o si intreab-o. fii curajos!winking Bafta.