| floricika_1940 a întrebat:

Am o nelamurire: sunt cu un baiat de 9 luni, in fiecare zi o fata il suna. El spune ca e doar o amica, si in plus spune despre ea ca este o curva, si ca este si urata.Lucrurile astea mi le a spus si mie si mamei mele.Noi avem o relatie serioasa. Dar nu inteleg de ce vorbesc zilnic amandoi?

Răspuns Câştigător
| rafaelnadal a răspuns:

Te minteeeee! hello?!

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Pai daca tu nu ai facut-o inca cu el, poate ca el are alte necesitati si o face cu aia, ca nu vrea sa-ti faca tie rau.

| Just4FunHD a răspuns:

Dubios. Mai ales ca spune ca e si curva si urata cu toate ca e amica lui. Incearca sa gasesti mai multe detalii.

| ronin33dan a răspuns:

Ce poate fi asa de greu.io trage si aleia si tie.Simplu! Daca tu nu dai si mai sigur asi ia de la aia. Eu zic sa incercati in 3 cine stie poate o sa-ti placa, ca lui cu siguranta-i va place!