| lulublabla a întrebat:

Heey TPU am si eu o nelamurire. stiu ca e mult de citit, dar chiar as avea nevoie de ajutorul vostru.

soo.acum cateva luni a inceput sa-mi placa de prietenul meu cel mai bun, avand in vedere ca si el sia schimbat atitudinea fata de mine, eram muult mai apropiati. cu aprox 1 luna in urma i-am spus ce simt, dar el mi-a spus doar ca nu e pregatit sa aiba o relatie serioasa acum si nu vrea ceva superficial cu mine. in urmatoarele cateva zile relatia noastra a fost destul de rece (ne cam evitam reciproc), dar neam apropiat din nou, chiar mai mult ca inainte. acum vine zilnic la mine in fiecare pauza, ma 'cicaleste',ma gadila si imi face si destul de multe apropouri. vrea sa petrecem cat mai mult timp impreuna si ce pot sa zic, se comporta aadorabil.

chiar daca imi place relatia pe care o aavem acum, as vrea sa stiu ce inseamna pentru el. nu e genul de baiat care sa se comporte asa cu mai multe fete, din contra sunt singura. ce sa inteleg din comportametul lui? plssssss HELP:***

3 răspunsuri:
| criisz a răspuns:

Intreaba-l carui fapt se datoreaza aceasta schimbare brusca, pentru ca nu se merita sa-ti faci iluzii ca apoi sa fii dezamagita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand FII SIGURA ca nu face la fel si cu altele. Apoi poti continua.

| lulublabla explică (pentru anonim_4396):

De acest lucru sunt ff sigura. singurele fete cu care se intelege mai bine suntem eu si inca doua prietene de-ale mele. si despre ele mi-a spus clar ca nu se simte atras fizic