| Roxiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am o poveste luuunga! Verisoarei mele ii placea de un baiat cu 1 an mai mare decat ea [ asta vara trecuta] acum eu tot imi vb pe mess dar mai rar pentru ca el avea o prietena. Bun...pana acum 2 zile cand baiatul a vrut sa o invite in oras. Ea se blocase nu stia ce sa mai zica si prostuta de ea a spus : "imi pare rau sunt la verisoara mea poate alta data" bun... ieri a mai invitato o data, dar ea crede ca vrea ceva de la ea adica. laughing nu stiu cum sa va spun. Ma rog acum ea este plecata si as vrea sa ma bag in vorba cu acel baiat si sa ii spun sa se intalneasca azi sau maine dar cred ca sar supara foooarte tare dar ea e fosrte timida si nu prea vrea sa intre in vorba cu el. Si nu cred ca o sa o mai salute alta data si sa o cheme si a treia oarasad un sfat va roog vrea sa-mi spuneti cum sa ii apropii sa se intalneasca [ verisoarei mele ii place de el si cred ca si lui ii pladce de el] dau funda si voturi de toooate va rooog un sfat ceva acolo macar sa ii aprpii putin si scuzati ca am scris asa de mult laughing love struck

Răspuns Câştigător
| christinebubu a răspuns:

Imi place oitsa aialaughing

2 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu ai scris mult, sunt povesti si mai lungi. Inainte de a vorbi cu el, vorbeste cu verisoara ta si vezi ce spune si ea. Spune-i ca tu vrei sa o ajuti si ca face foarte rau ca il refuza, nu trebuie sa se mai blocheze ci sa se mentina. Ideea e ca ar fi bine daca ai vorbi cu el, dar s-ar putea sa isi dea seama ca ea il place. Poate o sa o invite si a 3-a oara desi ma indoiesc. De ce nu ii iei pe amandoi si sa discuti cu ei?

| Roxiiiiiiiiiiiii explică:

Acum ei tot imi vb pe mes. scuze graba