| dydytza a întrebat:

as vrea sa-mi dati niste sfaturi. Verisoarei mele ii place de acelasi baiat de care imi place si mie. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| TeManancCuNutella a răspuns:

Buna!
Pai, am avut si eu aceiasi problema happy.
Daca verisoara ta este mai mica decat tine, el nu se va uita la ea. Si ai multe sanse smug.
Dar daca verisoara este mai mare, trebuie sa ai mai multa grija. Sa nu o lasi sa se apropie de el, sa stai tu mai mult cu el...
Sper ca te.am ajutat
Bye kiss

2 răspunsuri:
| dydytza explică:

Pai problema este ca avem aceiasi varsta

| TeManancCuNutella a răspuns (pentru dydytza):

Atunci, stai mai mult tu cu el, indeparteazo pe vara ta spunandu-i ca el pleaca din oras, si sa ii spui si lui sa nu o bage in seama...
Gasesti tu ceva kiss