| MariaRawr a întrebat:

Am o prietena care a placut mult timp un baiat, cam din cls 3...si intr-o zi de vineri seara, pe mess, baiatul acela a vorbit cu ea, si el a plecat si a venit sora lui si a vb cu prietena mea.peste ctva min. ea a intrebat-o dc nu este cu fratele ei.ca este draguta si nu crede ca ea nu il place.Sora lui a spus ca conversatia sa ramana intre ele, precizez ca ea(nu a sters arhiva)si baiatul cand a venit la calculator a vazut tot. A doua zi cand a intrat pe mess, el a bagat-o in seama si a intrebat-o daca este sup pe sora lui si daca vrea sa fie cu el. ea a ramas sa ii spuna raspunsul. ce sa faca.sa spuna da sau nu.si el a zis daca se poate sa ramana relatia in secret...pentru ca acel baiat are multe admiratoare la noi in clasa.intrebarea este: 1.Prin ce se refera a fi cu mine?(este cls 5) cum s-ar comporta.
2. Ea sa zica nu sau da?
Cine ma lamureste cat mai repede primeste

3 răspunsuri:
| anon1mu a răspuns:

Poiiiiiii mah fratele meu cls a 5straight face eu zic sa ramana doar prieteni ce dracu le trebuie lor combinatii din cls 5... prima mea combinatie de 2 luni a fost in a 7 sem II da cls 5 las-o mah dracu...

| manolache_1097 a răspuns:

Amici happy

| ღEυCαρѕυηαTυAηαηαѕ a răspuns:

Doamne fereste! Sfinte Sisoie! clasa 5-a? doamne copii de astazi sunt dusi rau cu pluta pe mare, pe balta!