| ℓσνє a întrebat:

Un baiat care ma place de mult timp thinking a aflat azi ca mie imi place de altcineva. Eu vorbeam cu prietena mea despre,, L " baiatul de care-mi place si el a venit si m-a intrebat cine este acest,, L ". Si de atunci nu ma mai lasa in pace. Imi trimite sms-uri, la scoala, pe facebook, mess si tot nu stiu ce sa-i zic laughing. Vreo idee sa ma lase in pace? Fundita.

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Fa-i zilele amare vorbind urat cu el

| BonneLess a răspuns:

Eu spun ca ar fi bine sa ii spui ca esti deja cu cineva si poate o sa fii si cu el vreodata, dar nu se stie cand.
Bafta!

| AlleSss a răspuns:

Heiii!
Spune-i tot adevarul. Ce are sa-ti faca?straight face
Bafta!

| neutrino a răspuns:

Sau il ignori total sau discuti cu el pe sleau.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comporta-te urit cu el, poti sa-i zici cati place de vreun baiat (care el nu-l cunoaste), spune-i ceva de genu "nu stiu cine se vaindragosti intr-un cretin ca tine"(ok, se poate si mai moale)fii dura cu el

| Fr4You a răspuns:

Pai poti incerca sa ii spui ca daca nu te lasa o sa vorbesti cu mama ta de exemplu sau ai putea sa te saruti cu un baiat in fata lui sa vezi ca nu o sa iti mai scrie sms-uri si nimic si daca nici asa nu merge spune-i in fata sa te lase in pace o data de disperat! Asa sigur te v-a lasa in pace sper ca te-am ajutat