| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ a întrebat:

am o prietena care de curand si-a inceput viata sexuala. M`a rugat sa va intreb cum trebuie sa-l apese p prietenul ei cand ii da limbi? stiu ca mi se pare rusinos ce va cer, dar m-a rugat sa intreb!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok, eu nu zic ca nu e posibil ca si eu am prietene care nu stiu sa deschida un calculator, deci nu e exclus. Doar ca asa pare, ca e curiozitatea ta si ti-e rusine sa intrebi.
Nu inteleg ce ai vrea tu sa stii. In timp ce el ii face oral ei, nu trebuie sa il impinga in niciun fel, chiar NU e recomandat. El "intra" cat de tare crede el ca e nevoie si poate. Se poate juca in parul lui in timpul asta sau sa il mangaie pe spate, daca nu ii place sa se mangaie singura, spre deliciul tipului. Nu i-ar placea cred sa il impinga in timp ce ea e pe culmile placerii si el sa se sufoce, nu?
Iar daca e cand ii face ea oral lui, nu trebuie sa il apese. Pur si simplu se foloseste de limba si usor supt, iar daca nu o poate "lua" toata, mai poate folosi si mana la baza. Nu e nevoie de impins de nicaieri.

6 răspunsuri:
| cossmy a răspuns:

In primul rand, n'am inteles intrebarea. Sa'i dea limbi unde? daca e sa ii faca oral, pur si sp o suge, nu apasa pe nimic. La sarut nu cred ca te referi, si nici la ala nu apesi pe nimic. Limbi in c**? nu prea cred ca vrea sa faca asa ceva(bleach!), insa si daca ar fi, tot nu apasa pe nimic. Daca ar fi fata, ar avea pe ce sa apese, dar asa. efectiv suge si lingewinkinglaughing

| Baby a răspuns:

Sunt sigura ca ea e curioasa si nu tuhappy

Răspuns utilizator avertizat
| bOse a răspuns:

Cine da limbi cui? Prietenul sau ea ( adica tu )? Sa il apese? Pai ce are cu bietul baiat?

| ιиѕι∂є yøur hє∂яt♥ explică:

Din partea mea poti sa crezi ce vrei dar eu am rugat sa`mi dai un raspuns, daca chiar vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sa stii ca pe un forum cam putin conteaza ca e pentru ea. Deci ai putea incepe prin a pune intrebarea la persoana 1, niciodata nu tin fazele astea cu prietena mea intreaba.