| anonim_4396 a întrebat:

Sunt impreuna cu iubitul meu de 7 luni si nu mi-o cerut sa fac dragoste cu el, se excita cand ne mangaiem sau ma saruta, deci nu are nici o problema. M-a chemat la el acasa dar l-am refuzat deoarece imi este rusine de parinti lui si nu vreau sa isi faca o parere proasta despre mine.ma respecta, si nu imi iese din cuvant.de ce nu pomeneste nimic de sex? 18 ani

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ai 18 ani, nu te mai gandi la ce cred ceilalti ca nu mai e cazul!
Eu zic ca e bine ca te respecta si te asteapta cat vrei tu.
In caz ca pe tine' te mananca', atunci poti pur si simplu sa il iei pe nepregatite si sa o faceti fara 'preaviz'winking

| valThina a răspuns:

1. daca te-a chemat la el acasa asta nu inseamna ca vrea neaparat sexbig grin poate a vrut sa va uitati la un film.sau pur si simplu nu avea chef sa iasabig grin
2. daca lui ii e rusine de ce nu pui tu in discutie acest subiect(si fata poate face primul pas)

| dydy22 a răspuns:

Pai daca ai spus ca l-ai refuzat poate i este jena sa iti mai ceara a doua oara, si nu inteleg dc ti-ar fi rusine de parinti lui pana la urma o data si o data tot o sa ajungi sa faci dragoste cu el sau inca nu te-ai gandit la asa ceva

| Roberto di Roma a răspuns:

Poate i este rusine sa iti spuna happy