| LightDr a întrebat:

Am o prietena :X pe care o iubesc mult, si amandoi jucam RPG. Sera intram si vorbim.Pe chat ea da la toti baieti big hug si :* toate legate de dragoste | si le spune ca ii iubeste mai mult decat pe mine... dar ea spune ca ei sau indragostit de ea si nu vrea sa le zica ca pe mine ma iubeste... ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| SperanteSpulberate a răspuns:

Da...Dar tu? Cum ai intrebat, si ce ti-a raspuns? Cica tu sti adevarul, pai se vede ca nu stie ce vrea, da totusi ''toti baieti'' sa se indragosteasca de ea, nici chiar asa -.-', unde pe net -virtual? :]], eu i-as zice asa : Ori eu ori baietii aia, si sa vedem pe cine alege.

12 răspunsuri:
| SperanteSpulberate a răspuns:

Lol straight face. Cum sa zica asa ceva? Adica daca te iubeste atunci nu ascunde acest lucru. Eu cred ca ei ii place sa fie in centrul atentiei. Tu te-ai gandit ca poate asta zice la fiecare?! Doamne straight face.
Adica daca te-ar iubi ar confirma asta si ar zice si la baieti alea ca pe tine te iubeste si ca cu tine este.
Sau pur si simplu e ca nici ea nu stie ce vreaoh go on. In fine. Sper ca te-am ajutat.

| Alexandra_4047 a răspuns:

Omg.Asta nu este iubire.Clar.SI ar trebui sa iti dai seama...ca nu poate iubi mai multi baieti in acelasi timp.si.tu esti prietenul ei. Urat sin partea ei.

| doriiy a răspuns:

Sau lasa.

| LightDr explică:

Uite toata intrebare nu apare straight face:
Buna! Am o prietena :X pe care o iubesc mult, si amandoi jucam RPG. Sera intram si vorbim.Pe chat ea da la toti baieti big hug si :* toate legate de dragoste | si le spune ca ii iubeste mai mult decat pe mine... dar ea spune ca ei sau indragostit de ea si nu vrea sa le zica ca pe mine ma iubeste...ce sa fac?crying

| LightDr explică:

Ba nu.imi spune ca nu vrea sa faca asta.dar toti s-au indragosti de ea...

| LightDr explică:

Ea nu vrea sa le zica ca ii va ranii...dar am intrebat-o dar eu? si ea spune: pai tu sti adevarul...

| sereje a răspuns:

Normal ca ii iubeste mai mult decat pe tine...

| maduioana a răspuns:

Vrea sa te faca gelos

| BloodTheWicked a răspuns:

Sunt curios, ce RPG?

| Tora_9142 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci ceva special...ci doar sa fii tu insuti. Fetele de genul ei sunt dragute cu toata lumea, fete/baieti/adulti etc.Asa e firea ei.E foarte pretentioasa in legatura cu baietii.Si cu siguranta ea vorbeste zilnic despre tine cu prietenele ei.Este genul de fata care vrea sa se indragostita in fiecare zi de "acel baiat". Dupa ce ai cucerit-o, ea asteapta sa fie cucerita in fiecare zi.

| Tora_9142 a răspuns:

Nu cred ca trebuie sa faci nimic special...ci doar sa fii tu insuti.Este genul de fata draguta cu toata lumea, fete/baieti/adulti etc.Asa e firea ei.Si sunt sigura ca vorbeste in fiecare zi cu prietenele ei despre tine.Ea este genul de fata care vrea sa se indragosteasca in fiecare zi de "acel baiat". Dupa ce ai cucerit-o, trebuie sa o recuceresti in fiecare zi. Sper ca te-am ajutat... happy

| Tora_9142 a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa faci ceva special...ci doar sa fii tu insuti si sa te distrezi.Ea este genul de fata draguta cu toata lumea, fete/baieti/adulti etc.Asa este firea ei.Sunt sigura ca vorbeste zilnic despre tine cu prietenele ei. happy Este tipul fetei care vrea sa se indragosteasca zilcnic "de acel baiat". Dupa ce ai cucerit-o, trebuie sa o recuceresti in fiecare zi. Sper ca te-am ajutat putin! happy