| ilonna a întrebat:

am o problema am facut sex neprotejat in prima zi dupa terminarea ciclului. mia intarzit ciclul 25 zile am facut 3 teste au iesit negative si nu stiu ce sa mai cred. va multumesc

Răspuns Câştigător
| Mauve a răspuns:

Mai bine du-te la un ginecolog.El iti va spune.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te la ginecolog. Orice femeie stie ca o intarziere de 10 zile a menstrei este grava si impune consult ginecologic imediat. Tu ai asteptat enorm de mult si asta nu poate fi decat in dezavantajul sanatatii tale. Luni dimineata fa-ti programare la ginecolog.

| emi29 a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata daca ai facut atunci, ti-a intarziat ciclul 25 de zile sau esti in ziua 25 a ciclului menstrual?, cand trebuia sa-ti vina ciclul in mod normal? daca ai facut testul si e negativ la ce te mai gandesti happy

| Mykidutza a răspuns:

Nu iti mai fa griji, in prima zi dupa ciklu nu ramai, si daca testele ies negatyv e bine

| BeeaSweet_3855 a răspuns:

Stai linistita, daca testele iti ies negativ totul e ok