| sonyaheart a întrebat:

Buna,dupa cum v-am spus in intrebarile anterioare mi-am facut 2 teste, ambele au iesit negative dar ciclul mi-a intarziat 4 zile, ce sa mai cred? sunt f stresata de asta

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Testele de sarcină efectuate NU sunt concludente ( le-ai făcut DEGEABA ) deoarece le-ai făcut prea DEVREME sad

Un test concludent se efectuează la cel puţin 21 de zile DUPĂ actul sexual!

Având în vedere că actul sexual "incriminat" a avut loc în 14 septembrie, primul test de sarcină CONCLUDENT se face DUPĂ data de 5 octombrie!

Vezi alte detalii în răspunsurile pe care ţi le-am dat anterior...

Toate cele bune.

| CameliaBrown a răspuns:

Calmează-te, sunt doar dereglări hormonale care fac parte din viața oricărei femei, crede-mă.