| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema. Am o prietena de 2 saptamani si vreau sa fac sex cu ia dar nu stiu cum sa ii spun. Va rog dati-mi si mie un sfat. Multumesc!

10 răspunsuri:
| DenisaAbdn a răspuns:

Doua saptamani si "ia ", nimic? Las-o mai, nu-i de tine...Cauta o fata "adevarata".

Zi-i partenera de sex, nu prietena sau iubita. Nu stii ce-i aia.

| Catti a răspuns:

Sincer nu crezi ca este prea devreme?
Cati ani aveti?

| Tigrilă a răspuns:

@aly da-mi si mie nr lu tipa aia rolling on the floor
daca te place se f...stai chill
mrg sa nu fie virgina

| ioana_6047 a răspuns:

Nu crezi ca e cam devreme? Asta vine de la sine...nu trebuie sa programezi lucru asta. Poti sa ii spui ceva de genu' < vreau sa facem dragoste, te doresc, vreau sa fii a mea> dar oriqm nu mi se pare ok...adica asta e ceva care vine de la sine si nu prin cuvinte ci prin mangaieri atingeri sezualitate etc! bafta oriqm

| Sonny_5515 a răspuns:

Eu cred ca este prea devreme pentru asa ceva... daca fata se respecta nu o sa iti accepte propunereabig grin

| aly_2338 a răspuns:

Pai ia-o la saruturi, pe gat, maseazo pe sani... zona intima si vezi cum reactioneaza, dar e cam de vreme.eu sunt cu o fata de 7 luni si de abia dupa vreo 2 luni am facut, acum depinde de ea.am mai avut una care o vrut din prima zi dar nu mai sunt cu ea:d
bafta

| mARY_9420 a răspuns:

I-a sa ii spui tu asta sa vezi cu cata mai palma te trezestilaughing!

| Gaby_8950 a răspuns:

Buna
sarut-o, ia-o in brate si pana la urma ajungeti in pat. :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2 saptamani si vrei sa faci deja pe viteazu. Daca va intelegeti foarte bine iti merge daca va intelegeti asa si asa...mai lasa pan pe luna viitoare.
La urmatorul sarut asigurate ca ajungi si pe la gat.Se va lasa dusa de val.Trebuie sa ai si un pat la indemana sa te intinzi sarutind-o.

| liliacu92 a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar trebui sa stai mai mult timp cu ea adica o perioada mai lunga de timp ca sa capatati incredere unul in celalalt; iar daca chiar vrei sa faci sex cu ea doar nu poti sa-i zici drept in fata '' hai nu vrei...'' o sarutii si tu. vezi daca-ti permite sa o atingi in locurile intime. incearca sa o exciti daca vezi ca incearca sa te opreasca inseamna ca ea considera ca nu-i momentu potrivit sau etc. scuze daca am fost dur. bafta