| carmenroxana a întrebat:

am o problema.cand fac dragoste cu prietenul meu nu ma excit deloc.nu stiu ce sa fac.cum sa ii spun.ma puteti ajuta? de ce nu ma pot excita?

Răspuns Câştigător
| Allexaandraa a răspuns:

Buna Carmen...Aceiasi problema am avut'o si eu, te rog sa ma crezi ca nu stiam ce sa mai facstraight face. Cand faci dragoste cu el nu te mai gandi absolut la nimic, uita de tot, uita de complexe, lasa-te dusa de val, si daca el pune mana undeva unde tie chiar nu iti place deloc, nu ii spune ca s-ar putea sa se simta c-am aiureastraight face, i-ai tu mana si pune'o unde vrei tu, unde crezi ca iti face tie placere. Cel mai bine lasa-te dusa de val si uita de tot, chiar si de complexe.sau ca sa te simti si mai bine poti sa bei inainte vreo 2-3 pahare de vin:X.sa vezi pe urma cum e :X:Xlaughing.

Te pup. Ai grija de tine:*.

3 răspunsuri:
| consilierindragoste a răspuns:

nu il iubesti sau nu iti place de el sau medical

| TormentOfSins a răspuns:

Ai spus ca il iubesti foarte mult ...Cum e iubirea la tine fara atractie sexuala pentru mine e inexplicabil ce spui

| carmenroxana explică:

Il iubesc foarte mult.si el ma iubeste