| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Am o problema care ma streseaza si simt ca cedez psihic. Am facut "petting" cu iubitul meu, nu a avut loc nicio penetrare, ci doar o atingere de cateva minute cu penisul de vulva. Tin sa mentionez ca era lichid preseminal pe penisul lui si asta ma sperie cel mai tare. Eram in perioada fertila. Ar trebui sa iau pilula de a doua zi? Exista sanse de sarcina?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" LuizaTamas9986 : Am facut "petting" cu iubitul meu... Exista sanse de sarcina?"

ehei, dacă ai știi ce zglobii și agili sunt ăia micii (spermatozoizii), ai lua patila despre care spui, pe loc

| LoveSleep a răspuns:

Nu lua nimic, nu exista niciun risc.
Data viitoare evita situațiile astea ca sa nu te mai stresezi aiurea.

| ngllllll a răspuns:

O sa ramai insarcinata! Vai de capul tau! Nasol laughing