| ludmila28 a întrebat:

In timpul preludiului, partenerul meu si-a introdus degetul destul de aproape de vagin (daca nu chiar adanc in vagin.) insa abia dupa cateva minute a realizat ca inca avea lichid preejaculator pe el. Mentionez ca eram in ultimele zile de menstruatie. Exista sanse mari de sarcina, ar trebui sa iau pilula de a2a zi? Nu a existat penetrare.

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Perioada fertila este din a 9-a zi cam pana in a 15a, deci nu prea cred ca ai aguv ghinionul sa ramai, totusi pe viitor sa se abtina de la aceste gesturi inutile

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

În ultimele zile de menstruaţie riscul de sarcină este foarte mic, deoarece te afli în perioada cu fertilitate scăzută.

| TheBlackAng3l a răspuns:

Daca erai in ultimele zile de menstruatie sunt slabe sanse, foarte slabe sanse