| DeDiiDeDii a întrebat:

Buna!

Am o problema, care sincer nu stiu ce sa mai cred.

Deci imi place de un baiat, e mai mare ca mine cu 3 ani.

Ne-am intalnit acum 1 saptamana jumatate,si cand m-a vazut prima data nu isi lua privirea de la mine. Ciudat,dar eram in Biserica!

Dupa m-am interesat de el.

Am aflat in ce clasa e,cum il cheama, cati ani are, de unde e etc.

L-am cautat pe fb, l-am gasit.dar nu i-am dat cerere...

O prietena de-a mea a intrat pe fb meu si ia sat cerere de vreo 3 ori iar el m-a blocat.

Mereu cand merg la biserica, se uita la mine...

In seara de inviere ma cauta prin biserica prin priviri, pana ma gasit..Si cand ma gasit numai la mine se uita. El e dascal cum ar veni.

Are un prieten foarte bun.

Mereu cand ma intalnesc cu prietenu lui tot spune de el "vezi ca te asteapta x " vezi ca vine si x azi la Biserica...

ETC.

De exemplu ieri baiatu asta se plimba cu bicicleta si vorbea la tel. presupun ca vorbea cu... deoarece mi-a zis "vezi ca a intrebat x" de tine,pur si simplu am ramas socata.

Tot ieri seara am iesit cu prieteni si era si prietenu lui x[baiatu care imi place] si varmiu la auzit vorbind pe y[prietenu lu x] cu cineva,sau vorbea la telefon,nu mai tine minte exact,dar a auzit ca a zis "Andreea aia tot ii da cerere lui X, prima data respinso, dupa a blocato" dupa l-am tras pe varmiu de mana sa plecam...

Mereu se uita la mine...

O fata mi-a zis ca ea banuieste ca deacum ei doi cand se intalnesc o sa vorbeasca de mine...

Nu stiu ce sa mai cred!

Voi credeti ca mar placea?

Are rost sa mai continui, adica sa pot fi impreuna cu el...sau mai bine ma opresc aici?

DAU FUDITZA!

2 răspunsuri:
| Blu3Smyle a răspuns:

Poate te place sau te simpatizeaza sau poate arati bine orcare din astea ai avea o buna sansa cu el agatal si tu cu un zambet ceva un tras cu ochiul ceva dupa invita-l la un film si dupa daca il placi si tu dintr-o gluma in alta ii spui cal placi si daca merge bine o sa va iubiti reciproc sper.Succes si funda? pls

| tudipepe a răspuns:

Poti fi nu-i nici o problema dra se poate uita la tine si de ura poate nu te-ai uitat frumos la el nsh...eu as zice sa continui! eu m-am indragostit de un tip si el de mine! iti spun cum a functionat la mine...du-te la magazin i-ati un fruct cand e si el acolo si tranteste-l intentionat ca sa vezi daca il ia darr ia-l si tu ca sa va tineti amandoi de mana! bafta! funda?