| momoAnonima a întrebat:

Am o problema, cateodata vreau sa fac sex, dar nu vreau sa ma masturbez si nu stiu ce sa fac chiar si în acest moment vreau sa fac sex dar nu pot am 12 abia, ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| Seba2013 a răspuns:

Nu mai dori ceea ce viata iti spune ca nu este timpul potrivit.
Tu spui: vreau sa fac sex dar nu pot.
Invata sa imblanzesti reptila, sa vezi ca nu mai vrei sa faci sex.
Te invata crestinii despre castitate, ei stiu cum sa dreseze reptila.

Iar asta ca nu vrei sa te masturbezi este simplu.
Daca nu vrei, nu mai activa faza de apetit a acestui comportament.

9 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Ia uite ce ai raspuns tu aici
http://www.tpu.ro/......msg-mereu/
Adica altii sa lase iubirea la 12 ani, dar tu ai chef de sex :) ori ai standarde duble, ori esti o mica troalla. Asta o fi femininul? nu conteaza, merge, e ca un "complement".

| ShaOfHatred a răspuns (pentru Kaℓi):

YO,YO,YO ....sti cum numim noi asta? Generatie distrusa.

| Violleta2022 a răspuns:

La 12 ani nu poti sa faci sex nici daca vrei! Nu-i legal si nici permis sa faci asa ceva. Probabil ca acum ti-ai descoperit sexualitatea si te obsedeaza, ca atare, discuta cu mama ta despre asta!

| mihai69 a răspuns:

Găsește pe cineva să o facă pentru tine.
Oricum, dacă te simți excitată, refuzul de a te masturba mi se pare chiar nefiresc.

| pufulescu a răspuns:

Ori te masturbezi ori renunti la ideea sexului! Nu se pot amesteca una cu alta! E ca si cum ai spune ca vrei sa mananci multe dulciuri fara sa te ingrasi.

| Odysea a răspuns:

Nu poti sa faci sex la 12 ani.

| Odysea a răspuns:

Nu poti sa faci inca sex! Nu e legal sa faci asta. Mai asteapta un timp. Dar poti discuta cu mama ta despre asta!

| iPufulete a răspuns:

Du-te la curvewinking