| kissforyou a întrebat:

Buna!
Am o problema cu Bluetooth-ul de la calculator.Cand dau click pe icoana My Bluetooth Places de pe ecran imi apare doar fereastra, fara alte iconite in interiorul sau.Pana acum imi apareau 4 iconite, acum niciuna.Si cand vreau sa trimit de pe telefon pe calculator nu merge.Va rog sa ma ajutati. Sper ca ati inteles la ce ma refer.

2 răspunsuri:
| cazzo a răspuns:

Daca postai intrebarea in rubrica in care trebuia iti raspundeam :*

| kissforyou explică:

Am pus intrebarea la categoria asta pentru ca am nevoie urgenta de ajutor si stiu ca la categoria asta se raspunde mai repedetongue