| FundaTeRog a întrebat:

am instalat,, Bluetooth Places", si as vrea ajutor, cum sa continui.As vrea de pe telefon sa trimit pe calculator, prin bluethoot, dar nu stiu cum. Ajutor! Ms, cei care mi-au explicat, le dau funda! Dau si vot. Aprop sper sa intelegeti.Scz de categorie.Ms♥

1 răspuns:
| Nairam17 a răspuns:

Din cate stiu eu, ar trebuie intai sa trimiti de pe pc pe telefon, sau si invers, nu conteaza, si sa-ti apara sa introduci un cod ales de tine cum ca celalalt aparat e "de incredere"; bifezi undeva sa nu te intrebe de fiecare data si cam asta ar fi big grin Sper ca iti este de folos tongue