| Valentyna290497 a întrebat:

Buna!
Am o problema, daca trec 5-6zile libere apoi fac dragoste cu iubitul meu ma ud foarte, foarte tare. Asta ma sperie, niciuneia dintre prietenele mele nu i s-a intamplat asa! Este un motiv de ingrijorare? Raspuns urgent plizz!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
De regula, te uzi foarte tare din cauza ca esti foarte excitata...te atrage foarte mult si iti place sa faci dragoste cu el.
Stai linistita, e un lucru bun.
Te pup!

4 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Mmm.lasa ca e fain..nu iti face griji.e de bine

| Negoiu a răspuns:

Nu e nici un motiv de ingrijorare, de obicei blondele se uda mai tare sau cand se petrec concomitent orgasmul vaginal cu cel clitoridian apare asa numita "ejaculare feminina"...

| NickName01 a răspuns:

Solutia pentru probleme mai grave decat asta e aceea sa astepti sa te casatoresti mai intai...
Ce ai spus tu, e apa de ploaie...

| klonn a răspuns:

Nu este un motiv de ingrijoare poate transpiri poate nu esti competenta! Funda!?