| Dianaadia565 a întrebat:

Buna, am o problema de 5 zile trebuia sa imi vina menstruatia si nu mi-a venit. A 3 zi in care nu mi -a venit am facut 2 teste si mi-au iesit negative. Credeti ca prea repede am facut testele? Am citit tot felul de pareri de teste iar unele spuneau ca doar la a 4-5 test le-au iesit pozitiv. Sa mai fac si azi test?

2 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da prea repede, testele se fac la 21 de zile de la ultimul contact neprotejat.

| gabriielaaa a răspuns:

Dupa 10 zile de intarziere faci un test si e prea devreme sa spui ca esti ai si alte simptome dureri de sani, ameteli, greturi, somnoleta sau pofte de ceva ce tu nu prea manaci atunci da poate esti dar na pote doar o intarziere