| butterfly000 a întrebat:

Am o problema cu menstruatia. Trebuia sa imi vina in1 si nici acum nu a venit. Am facut 2 teste de sarcina care au iesit negative, iar maine il voi face pe al3lea. Am facut de 2 ori sex neprotejat dar nu au avut loc incidente. Ce ar trebui sa fac? Credeti ca pot da gres testele? Multumesc

2 răspunsuri:
| dydda a răspuns:

1. nu e prea bine ca nu v-ati protejat nu neaparat pentru ca v-ati putea trezi cu un bebe dar si sa va protejati d atatea boli ce exista. 2 se apoate sa fi racita in acea zone si de aceea sa nu iti vina.Se poate ca testele acelea sa nu fie 100% sigure dar cel mai bine ar fi sa iti faci un control ginecologic.

| butterfly000 explică (pentru dydda):

Buna! Azi am facut al 3-lea test... a iesit negativ. Dupa 3 teste negative, imi iese din calcul ca as putea fi insarcinata. Sper sa fie doar o intarziere, pentru ca luna aceasta am avut foarte multe probleme si am fost stresata si plus gandul ca sunt insarcinata.