| iuliana40 a întrebat:

Buna am o problema destul e mare pentru voi big grin. Pai mai de mult am fost intr-o relatie cu un baiat Dorin si m-am despartit de el din cauza unei fete care il placea si vria sa fie cu el si mi-a zis ca ma inseala cu inca 3 si ca nu stiu ce a zis despre mine tampenii deale ei straight face Apoi dupa ce m-am desp de el la dururt f. f. tare pentru ca ma palace dupa am inceput sa ma indragostesc de elsi am fost cu el si si-a batut joc de mine pentru ca vria sa mi-o plateasca. Apoi am sufferit jumatate de ora si mi-a trecut big grin.Si a inceput el sa ma iubesca.Mi-a zis un prieten de al lui ca vria sa-mi zica in vacanta de vara ca ma iubescte si mi-a sicz ca nu mai invata din cauza mea si ca numai eu sunt in capul luisi ca evea poize cu mine si cu el in calculator... Si mi-a mai mai zis ca Dorin i-a zis lu asta sa ma aduca pe falezasambata ca era 02.06. 2012. Apoi eu sambata aia nu am iesit deloc afara si am stat refugiata inc asa si mi-a spus acum 4 zile ca ma iubeste si chestia cu ne invatatuul e chiar adevarata ca a luat ultima mentiune straight face.Ce mi-ati recomanda sa fac in circumstanta asta?

7 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Adevarul e ca mi-a luat ceva timp sa descifrez polologhia asta.
Go to school

| MishikiCrisy a răspuns:

E un nesimtit, nu te impaca cu el, ca sufera: bravo tie!

| RetardedRacoons a răspuns:

Sa te speli pe dinti.

| breathingdarkness a răspuns:

Daca il iubesti, impaca-te cu el. Daca nu-l mai iubesti, da-i pace, ii trece lui. Oricum, fa ce-ti spune inima.

| Eveelina a răspuns:

Nu te inpaca cu el, o sa te faca sa suferi iar, si invata sa scrii. Pupici!

| DmanFlorin a răspuns:

Sa inveti sa scrii

Răspuns utilizator avertizat