| Andreea_1440 a întrebat:

Buna am vb 9 luni si acum neam desp nu mai mergea rel era indiferent nu mai era cum era la inceput neam mai certat odata din cauza lui, si dupa l-am mai iertat acum neam desp de tot pentru ca nu mai avea rost nu il mai intresa deloc. faza e ca e in liceu cu mine si il vad in fiecare pauzasad, ceva sfaturi straight face
mc mult :* tin asa la el dar prin felu lui m-a facut si pe mine sa ma indepertez de el ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Creolina a răspuns:

Pffff...mah andreea ai descris perfect fosta mea relatie dar asa cum a spus si kata odata ce el e indiferent fata de tine nu mai are rost sh fakand sh u pe indiferenta o sa-l atragi spre tine si la un moment dat tot facand`o p indiferenta o sa devii asa fata de el si o sa mergi pana intr-un anumit punk kulminant cand pe el o sa-l atraga din ce in ce mai mult indiferenta ta sh u o sa-l respingi asa cum a facut sh el.ma bucur daca te-am ajutat. Funda?

| kata_5280 a răspuns:

Oricum andreea ciorba reincalzita numai are acelasi gust...happy...cauta alt baiat sunt atatia pe lumea astahappy

| gabrielle_9938 a răspuns:

Chiar daca il vezi in fiecare pauza, prefate indiferentabig grinhappy sa vezi cum reactioneaza happy